عسل سین سا ژاو - 500 گرم

عسل گرماندیده سین سا ژاو در بسته بندی 500 گرمی، برای بیمارانی مناسب است که به صورت روزانه، مقدار زیادی عسل، مصرف نمی کنند و صرفا جهت بهره مندی از خواص بی نظیر عسل، آن را در برنامه غذایی خود گنجانده اند. بر اساس جدیدترین مطالعات بین المللی، به منظور دریافت اثرات ضدسرطانی عسل گرما ندیده، حداقل میزان مصرف توصیه شده، یک قاشق چایخوری و حداکثر 1 قاشق غذاخوری در روز می باشد.

1,250,000 تومان
افزودن به سبد خرید
عسل سین سا ژاو - 500 گرم
  • توضیحات
  • برگه آزمایش
  • دیدگاه ها

مواد تشکیل دهنده عسل گرماندیده

همانطور که می دانید عسل گرماندیده، بدون انجام هرگونه فرایند شیمیایی و پاستوریزاسیون بسته بندی می شود. از سوی دیگر، عسل گرما ندیده، به طور طبیعی، به دلیل اینکه حاوی مواد و ترکیبات قندی است، مدتی پس از برداشت، رُس بسته یا اصطلاحا شکرک می زند. با توجه به اینکه اصولا، رُس بستن با شکرک زدن متفاوت است، شما می توانید برای آشنایی بیشتر در این مورد، به مقالات موجود در مجله سین سا ژاو مراجعه کنید.

با توجه به مواردی که گفته شد، عسل گرماندیده سین سا ژاو، بصورت رُس بسته در اختیار شما قرار داده می شود تا مصرف کننده گرامی، تجربه ای متفاوت را با مصرف آن، احساس کند. به دلیل اینکه عسل گرماندیده، متبلور بوده و تحت تاثیر دمای محیط ممکن است دوفاز شود، حتما پیش از مصرف، آن را کاملا همزده تا به بافتی یکدست برسید و سپس از میل کردن یک غذای شیرین و سرشار از سلامتی لذت ببرید.

 

برای آشنایی با "روش های درمان سرطان با عسل گرما ندیده" میتوانید، از بخش مقالات علمی عسل مجله سین سا ژاو استفاده کنید.

 

کیفیت عالی عسل گرماندیده سین سا ژاو

سین سا ژاو همواره در تلاش است تا محصولی بی نظیر، فوق بکر و اصیل را در اختیار شما مصرف کننده عزیز قرار دهد. در همین راستا و برای جلب اعتماد شما عزیزان تمامی محصولات ما، توسط آزمایشگاه مورد تایید سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد ایران، مورد ارزیابی قرار گرفته و نتیجه آنالیز در قسمت برگه آزمایش، قابل رؤیت می باشد. بنابراین، شما می توانید با آرامش خاطر، از محصولات بی نظیر، فوق بکر و اصیل سین سا ژاو استفاده کنید.

نحوه مصرف عسل گرماندیده سین سا ژاو:

با توجه به آخرین تحقیقات پزشکی، بیماران مبتلا به سرطان، برای دریافت اثرات ضد سرطانی عسل، می بایست روزانه حداقل به میزان 20 گرم (یک قاشق مرباخوری) و حداکثر به میزان 60 گرم (یک قاشق غذاخوری) عسل گرماندیده مصرف کنند.

شما برای خرید عسل گرما ندیده سین سا ژاو در بسته بندی های 500 و 1,000 گرمی می توانید به صفحه محصولات ما مراجعه نمایید و با توجه به نیاز خودتون عسل مورد نظر رو انتخاب کنید.

پرسش های متداول

عسل سین سا ژاو را در چه وزن هایی میتوان تهیه کرد؟

عسل گرما ندیده (سرد) سین سا ژاو در دو اندازه 400 گرم و 800 گرم قابل تهیه می باشد.

چرا سین سا ژاو فقط عسل گرما ندیده را برای درمان سرطان پیشنهاد می‌دهد؟

مصرف عسل گرمادیده در درمان سرطان موثر نبوده و حتی می تواند باعث افزایش خطر عود سرطان شود. به همین دلیل، بر اساس پژوهش های علمی، مصرف عسل گرما ندیده به عنوان مکمل در درمان سرطان پیشنهاد می‌شود. سین سا ژاو نیز به دلیل برخورداری از آنتی اکسیدان ها و خواص ضد التهابی، عسل گرما ندیده را برای کمک به درمان سرطان پیشنهاد می‌دهد.

عسل گرماندیده سین سا ژاو چه خواصی دارد که برای درمان سرطان مناسب است؟

عسل گرما ندیده سین سا ژاو دارای خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی است که می‌تواند به درمان سرطان و بهبود عمومی و افزایش سطح ایمنی بدن کمک کند. این عسل به دلیل عدم تاثیر حرارت و گرما بر ترکیبات آن، خواص ارگانیک و طبیعی خود را حفظ کرده است.

چه مقدار عسل حرارت ندیده سین سا ژاو برای درمان سرطان توصیه می‌شود؟

برای بهره مندی از خواص درمانی عسل گرماندیده سین سا ژاو، توصیه می‌شود حداکثر 20 گرم در روز، از آن مصرف کنید و بیشتر از این مقدار، برای بیماران مبتلا به سرطان پیشنهاد نمی شود.

برای دیدن برگه آزمایش عسل ژاو در اندازه اصلی، روی عکس زیر کلیک کنید.

برگه آزمایش عسل سین سا ژاو