درباره سین سا ژاو

مجموعه سین سا ژاو، به منظور کمک به بهبود روند درمان بیماران مبتلا به سرطان، با استناد به جدیدترین منابع و مطالعات علمی روز دنیا، توسط گروهی از پزشکان متخصص، راه اندازی شد. رسالت سین سا ژاو، تامین عسل گرما ندیده (عسل سرد)، منطبق بر بالاترین استاندارد های روز می باشد که با مصرف این محصول، بیماران مبتلا به سرطان، حس جدیدی را در بهبود درمان سرطان، تجربه خواهند کرد.

تأثیر عسل گرماندیده (عسل سرد) در کاهش عوارض درمان سرطان

اگر شما یا یکی از عزیزانتان در حال حاضر تحت درمان سرطان هستید، احتمالاً به خوبی می‌دانید که این بیماری می‌تواند تجربه‌ای سخت از نظر روحی و جسمی برای شما یا ایشان رقم بزند. اما آیا می دانستید که عسل گرما ندیده که به آن عسل سرد نیز گفته می‌شود، می تواند همراه قدرتمندی در مبارزه با سرطان باشد؟ تحقیقات بین المللی نشان داده است که عسل گرماندیده حاوی آنتی اکسیدان های قوی، عوامل ضد التهابی و آنتی بیوتیک های طبیعی است که می تواند به کاهش عوارض درمان سرطان و بهبود اثربخشی آن کمک کند.

عسل سین‌سا ژاو، بهترین عسل گرما ندیده برای درمان سرطان

آن‌چه محصول ما را متمایز می کند، فرمولاسیون ویژه در تهیه آن است که باعث می شود به آنزیم ها و مواد مغذی آن آسیبی وارد نشود. بنابراین اگر به دنبال راهی طبیعی برای حمایت از روند بهبودی بدن خود در طول درمان سرطان هستید، عسل گرما ندیده سین‌سا ژاو را امتحان کنید و تجربه بی نظیر مصرف آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

انتخاب عسل خوب

اگر می خواهید از تمامی فواید سلامتی عسل بهره مند شوید، می بایست عسل گرما ندیده (سرد و خام) را انتخاب کنید. اگر برچسب روی عسل حاوی عبارت "گرما ندیده" نباشد، احتمال بسیار بالایی وجود دارد که عسل، فراوری شده، پاستوریزه و یا گرمادیده باشد. بر روی بسیاری از انواع عسل های پاستوریزه عبارت "عسل خالص" درج شده است که این کلمات نیز دلیلی بر خام و گرما ندیده بودن بودن عسل نیست. حتی محصولاتی که بعنوان "عسل ارگانیک" بفروش می رسند نیز ممکن است خام و بکر نباشند چرا که بعضی تولیدکنندگان عسل ارگانیک، آن را پاستوریزه می کنند. عسل هایی که به عنوان عسل تک گیاه، مانند "عسل آویشن"، "عسل گشنیز" و ...  به فروش می رسند نیز، الزاما خام، فراوری نشده و حرارت ندیده نیستند. پس مهمترین عبارتی که باید روی بسته بندی محصول به دنبال آن باشید، عبارت "عسل گرماندیده" یا "عسل سرد" است. برخی محصولات عسل فرآوری شده حاوی شربت ذرت، فروکتوز بالا یا سایر مواد افزودنی هستند. برای اطمینان از خام بودن عسل حتما برچسب روی محصول را مطالعه نمایید.

محتوای فنلی در عسل های مختلف می تواند بسیار متفاوت باشد. بهترین عسل ها دارای محتوای گیاهی بالایی از گرده های جمع آوری شده توسط زنبورهای تولید کننده عسل هستند. این ترکیبات به طور قابل توجهی به ایجاد خواص آنتی اکسیدانی و شیمیایی در عسل کمک می کنند، اما به تنهایی، دلیل وجود آنها نیستند. پاستورزه کردن، فیلتراسیون و حرارت دادن عسل می تواند باعث از بین رفتن این خواص عسل شود. بنابراین برای حفظ و بهبود سلامتی و نیز افزایش سطح ایمنی بدن، توصیه می شود عسل گرما ندیده مصرف کنید.

 

برای آشنایی با "روش های درمان سرطان با عسل گرما ندیده" میتوانید، از بخش مقالات علمی عسل مجله سین سا ژاو استفاده کنید.

 

عسل گرما ندیده را از کجا تهیه کنیم

برای یافتن عسل گرما ندیده، بدنبال محصولاتی باشید که روی برچسب آن ها، کلمه "گرما ندیده" نوشته شده باشد. محصولاتی که عبارات "ارگانیک" یا " خالص" بر آنها درج شده لزوما گرما ندیده نیستند. ظاهر عسل نیز می تواند در تشخیص خام بودن عسل کمک کند. عسل رایج ظاهری بسیار شفاف و بدون زائده دارد. این در حالیست که عسل گرما ندیده دارای رنگ ترکیبی و ظاهری کدر یا کرمی می باشد. عسل گرما ندیده، سریع تر از عسل رایج کریستالیزه (رس بسته، شکرک زدن عسل) می شود. 

ممکن است با اصطلاحات "عسل خام" یا "عسل گرما ندیده" یا "عسل سرد" یا "عسل حرارت ندیده" برخورد کرده باشید، سین سا ژاو ارائه دهنده عسل گرما ندیده می باشد که به نام عسل سرد نیز شناخته می شود.

قیمت عسل گرما ندیده (خام و سرد)

عسل گرما ندیده معمولاً قیمت بیشتری نسبت به عسل رایج دارد، زیرا فرآیند تولید آن کمتری از زمان و انرژی مصرف می‌کند و حاوی مواد مغذی بیشتری است. همچنین عسل خام و سرد ژاو فواید بسیار زیادی برای سلامتی دارد و می‌تواند به عنوان یک منبع انرژی طبیعی و ضدعفونی کننده موضعی مورد استفاده قرار گیرد.

عسل گرماندیده سین‌سا ژاو چیست؟

عسل گرما ندیده و خام ژاو نوعی عسل با فرمولاسیون ویژه است که به منظور حفظ خواص درمانی آن، در معرض حرارت و گرما قرار نگرفته است. شما برای تهیه و خرید عسل سرد ژاو، مناسب برای بیماران مبتلا به سرطان می توانید از بخش خرید محصولات عسل سایت ما دیدن کنید و یا برای دریافت مشاوره رایگان پیش از خرید عسل با همکاران ما در ارتباط باشید.

پرسش های متداول

عسل سین سا ژاو چه خصوصیات درمانی دارد؟

عسل گرماندیده سین‌سا ژاو دارای خصوصیات درمانی بسیاری است که می‌تواند در بهبود برخی بیماری‌ها مانند سرطان، التهابات، زخم‌ها و عفونت‌های مختلف کمک کند.

آیا عسل سین‌سا ژاو می‌تواند در درمان سرطان کمک کند؟

عسل گرماندیده سین‌سا ژاو، می تواند در بهبود برخی علائم سرطانی مانند التهاب و تحریک سیستم ایمنی بدن کمک کند، اما به یاد داشته باشید که نباید به تنهایی به عنوان درمان اصلی سرطان از آن استفاده کنید.

چگونه می‌توان عسل سین‌سا ژاو را مصرف کرد؟

شما می‌توانید عسل گرماندیده سین‌سا ژاو را به تنهایی یا مخلوط در یک لیوان آب میوه یا آب ولرم (زیر 30 درجه) مصرف کنید. همچنین می‌توانید آن را به صورت ترکیبی، با سالادها و تنقلات استفاده کنید. به خاطر داشته باشید بر طبق مطالعات انجام شده، مصرف بیشتر از 20 گرم (یک قاشق مرباخوری) عسل گرماندیده در روز، برای بیماران مبتلا به سرطان، توصیه نمی شود.

خرید عسل