عسل سین سا ژاو - 1000 گرم

عسل گرماندیده سین سا ژاو در بسته بندی 1000 گرمی، برای آن دسته از بیمارانی مناسب است که تمایل دارند بصورت روزانه، عسل در رژیم غذایی آن ها قرار گرفته و از خواص بی نظیر آن بهره مند شوند. بر اساس جدیدترین مطالعات بین المللی، به منظور کسب خواص ضدسرطانی عسل گرماندیده، حداقل میزان مصرف توصیه شده، یک قاشق چایخوری و حداکثر 1 قاشق غذاخوری در روز می باشد.

2,500,000 تومان
افزودن به سبد خرید
عسل سین سا ژاو - 1000 گرم
  • توضیحات
  • برگه آزمایش
  • دیدگاه ها

مواد تشکیل دهنده عسل گرماندیده

همانطور که می‌دانید، عسل گرما ندیده بدون هیچ فرایند شیمیایی و پاستوریزاسیون است. اما به دلیل داشتن مواد و ترکیبات قندی، عسل پس از برداشت، به سرعت رُس می بندد. رس بستن با شکرک زدن متفاوت است و برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به مقالات موجود در مجله سین سا ژاو مراجعه کنید.

عسل سین سا ژاو به صورت رس بسته شده در دسترس شما قرار می‌گیرد. به دلیل اینکه عسل گرماندیده متبلور می باشد و در دمای محیط دارای دو فاز است، بهتر است قبل از مصرف باید آن را به طور کامل همزده کنید تا به بافت یکنواخت برسد. سپس از لذت یک غذای شیرین و سالم بهره ببرید.

 

برای آشنایی با "روش های درمان سرطان با عسل گرما ندیده" میتوانید، از بخش مقالات علمی عسل مجله سین سا ژاو استفاده کنید.

 

کیفیت عالی عسل گرماندیده سین سا ژاو

سین سا ژاو همواره سعی می‌کند تا محصولاتی منحصر به فرد و اصیل را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. تمامی محصولات ما توسط آزمایشگاه‌های تایید شده سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد ایران مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند و نتایج آنالیز قابل مشاهده در برگه آزمایش است. بنابراین، شما می‌توانید با آرامش خاطر از محصولات سین سا ژاو استفاده کنید.

نحوه مصرف عسل گرماندیده سین سا ژاو

با توجه به آخرین تحقیقات پزشکی، بیماران مبتلا به سرطان برای بهره‌برداری از خواص ضد سرطانی عسل، باید روزانه حداقل 20 گرم (یک قاشق مرباخوری) تا حداکثر 60 گرم (یک قاشق غذاخوری) عسل گرماندیده مصرف کنند.

محصولات ما

جهت خرید عسل گرما ندیده سین سا ژاو با بسته بندی های 500 و 1,000 گرمی، شما می توانید به صفحه محصولات ما مراجعه نمایید.

انتخاب عسل مورد نظر

شما می توانید با توجه به نیاز خود، عسل مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس به خرید آن بپردازید. انتخاب عسل به صورت بسته بندی 500 یا 1,000 گرمی امکان پذیر است. با مراجعه به صفحه محصولات ژاو، از تنوع بسته بندی ها و انتخاب گزینه ای که بهترین تطابق را با نیازهای شما دارد، لذت ببرید.

پرسش های متداول

عسل سین سا ژاو را در چه وزن هایی میتوان تهیه کرد؟

عسل گرما ندیده (سرد) سین سا ژاو در دو اندازه 500 گرم و 1000 گرم قابل تهیه می باشد.

چرا سین سا ژاو فقط عسل گرما ندیده را برای درمان سرطان پیشنهاد می‌دهد؟

مصرف عسل گرمادیده در درمان سرطان موثر نبوده و حتی می تواند باعث افزایش خطر عود سرطان شود. به همین دلیل، بر اساس پژوهش های علمی، مصرف عسل گرما ندیده به عنوان مکمل در درمان سرطان پیشنهاد می‌شود. سین سا ژاو نیز به دلیل برخورداری از آنتی اکسیدان ها و خواص ضد التهابی، عسل گرما ندیده را برای کمک به درمان سرطان پیشنهاد می‌دهد.

عسل گرماندیده سین سا ژاو چه خواصی دارد که برای درمان سرطان مناسب است؟

عسل گرما ندیده سین سا ژاو دارای خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی است که می‌تواند به درمان سرطان و بهبود عمومی و افزایش سطح ایمنی بدن کمک کند. این عسل به دلیل عدم تاثیر حرارت و گرما بر ترکیبات آن، خواص ارگانیک و طبیعی خود را حفظ کرده است.

چه مقدار عسل حرارت ندیده سین سا ژاو برای درمان سرطان توصیه می‌شود؟

برای بهره مندی از خواص درمانی عسل گرماندیده سین سا ژاو، توصیه می‌شود حداکثر 20 گرم در روز، از آن مصرف کنید و بیشتر از این مقدار، برای بیماران مبتلا به سرطان پیشنهاد نمی شود.

برای دیدن برگه آزمایش سین سا ژاو در اندازه اصلی، روی عکس زیر کلیک کنید.

برگه آزمایش عسل سین سا ژاو